Kontaktai ir struktūra

Pirmoji patarėjų grupė
Antroji patarėjų grupė
Trečioji patarėjų grupė
Priimamojo grupė
Žmogaus teisių biuras
Bendrųjų reikalų skyrius
Išteklių valdymo skyrius
Seimo kontrolierių įstaiga
Valstybės biudžetinė įstaiga
Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre (kodas 191759894)
Augustinas Normantas
Seimo kontrolierius, įstaigos vadovas
Milda Vainiutė
Seimo kontrolierė
Anželika Gaspariūnienė
Įstaigos patarėja
Andrius Peteržikas
Informacinių technologijų sistemų administratorius

Pirmoji patarėjų grupė

Kreiptis žemės, teritorijų planavimo, statybų, registrų, aplinkos apsaugos, privatizavimo (išskyrus soc. būsto) klausimais

Vilija Burzdikienė
Seimo kontrolieriaus vyresnioji patarėja
Aurelija Sandaitė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 15-17 val.
Rūta Šaulė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 13.30-15.30 val.
Sigutė Vedeckienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir III 9-11 val.
Diana Kodis-Jasiulevič
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 14-16 val.

Antroji patarėjų grupė

Kreiptis daugiabučių administravimo, bendrijų, vartotojų, komunalinių paslaugų (išskyrus atliekas), energetikos, transporto, ES paramos, socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos, darbo, mokslo, kultūros, sporto, triukšmo klausimais

Rita Janušauskienė
Seimo kontrolieriaus vyresnioji patarėja
Audronė Blinkevičienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 9-11
Rosita Daunorė
Seimo kontrolieriaus patarėja
III ir IV 13.30 -15.30
Audronė Viršilienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II 9-11 ir IV 8-10

Trečioji patarėjų grupė

Kreiptis įkalinimo įstaigos, policijos, prokuratūros, KAM, VSD, teisinės pagalbos, antstolių, pilietybės, migracijos klausimais.

Lina Baronaitienė
Seimo kontrolieriaus vyresnioji patarėja
Sandra Januškevičienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 14-16 val.
Viktorija Liubinskienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
I 13-17 val.
Ieva Mickuvienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 9-11 val.
Edita Gutauskienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 9-11 val.

Priimamojo grupė

Gražina Krištapavičienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
Anželika Titovienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 14-16 val.
Aliona Kirilova
Seimo kontrolieriaus patarėja
II 10-12 val. ir IV 14-16 val.
Evelina Rychter
Seimo kontrolieriaus patarėja
II 10-12 val. ir IV 13-15 val.
Ieva Klumbytė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 13-15 val.

Žmogaus teisių biuras

Vytautas Valentinavičius
Biuro vedėjas
Fausta Viktorija Osičnaitė
Biuro patarėja
Aurelija Baltikauskaitė
Vyriausioji specialistė
Milda Balčiūnaitė
Vyriausioji specialistė

Bendrųjų reikalų skyrius

Ina Sadaunykienė
Skyriaus vedėja
Asta Ivanovienė
Patarėja
Vita Ulytė-Grigelevičienė
Vyriausioji specialistė
Daiva Ragauskienė
Vyresnioji specialistė
Adelė Šukienė
Vyresnioji specialistė
Ona Mickevičiūtė
Kalbos redaktorė

Išteklių valdymo skyrius

Zita Bacevičienė
Skyriaus vedėja
Laimutė Lubaitė
Vyriausioji finansų specialistė
Liudas Miškinis
Vyresnysis paslaugų administratorius
Antanas Pašilis
Vairuotojas