Kontaktai ir struktūra

Pirmoji patarėjų grupė
Antroji patarėjų grupė
Trečioji patarėjų grupė
Priimamojo grupė
Žmogaus teisių biuras
Bendrųjų reikalų skyrius
Išteklių valdymo skyrius
Seimo kontrolierių įstaiga
Valstybės biudžetinė įstaiga
Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre (kodas 191759894)
Erika Leonaitė
Seimo kontrolierė
Milda Vainiutė
Seimo kontrolierė
Anželika Gaspariūnienė
Įstaigos patarėja

Pirmoji patarėjų grupė

Kreiptis žemės, teritorijų planavimo, statybos, aplinkos apsaugos, nekilnojamojo turto, kadastro registro, saugus eismo, motorinių transportų priemonių, jų vairuotojų registro, gyvūnų gerovės, kelių priežiūros, privatizavimo ir kt. klausimais

Vilija Burzdikienė
Seimo kontrolieriaus vyresnioji patarėja
Aurelija Sandaitė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 15-17 val.
Rūta Šaulė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 13.30-15.30 val.
Sigutė Vedeckienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir III 9-11 val.

Antroji patarėjų grupė

Kreiptis daugiabučių namų administravimo, bendrijų, vartotojų, komunalinių paslaugų (išskyrus atliekas), energetikos, susisiekimo, socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos, mokslo, kultūros, sporto, triukšmo bei visais kitoms grupėms nepriskirtais klausimais

Rita Janušauskienė
Seimo kontrolieriaus vyresnioji patarėja
Audronė Blinkevičienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 9-11
Rosita Daunorė
Seimo kontrolieriaus patarėja
III ir IV 13.30 -15.30
Aliona Kirilova
Seimo kontrolieriaus patarėja
II 10-12 val. ir IV 14-16 val.

Trečioji patarėjų grupė

Kreiptis bausmių vykdymo, viešosios tvarkos, krašto apsaugos, saugumo, teisinės pagalbos,  pilietybės, migracijos, civilinės ir kitos saugos klausimais.

Lina Baronaitienė
Seimo kontrolieriaus vyresnioji patarėja
Sandra Januškevičienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 14-16 val.
Viktorija Liubinskienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
I 13-17 val.
Ieva Mickuvienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 9-11 val.
Edita Gutauskienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 9-11 val.

Priimamojo grupė

Gražina Krištapavičienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
Anželika Titovienė
Seimo kontrolieriaus patarėja
II ir IV 14-16 val.
Evelina Rychter
Seimo kontrolieriaus patarėja
II 10-12 val. ir IV 13-15 val.

Žmogaus teisių biuras

Lina Baronaitienė
Laikinai einanti biuro vedėjos pareigas
Fausta Viktorija Osičnaitė
Biuro patarėja
Milda Balčiūnaitė
Vyriausioji specialistė
Goda Jurevičiūtė
Biuro patarėja
Ieva Armonaitė Mockė
Vyriausioji specialistė

Bendrųjų reikalų skyrius

Ina Sadaunykienė
Skyriaus vedėja
Asta Ivanovienė
Patarėja
Vita Ulytė-Grigelevičienė
Vyriausioji specialistė
Daiva Ragauskienė
Vyresnioji specialistė
Adelė Šukienė
Vyresnioji specialistė

Išteklių valdymo skyrius

Zita Bacevičienė
Skyriaus vedėja
Laimutė Lubaitė
Vyriausioji finansų specialistė
Andrius Peteržikas
Informacinių sistemų administratorius
Liudas Miškinis
Vyresnysis paslaugų administratorius
Antanas Pašilis
Vairuotojas