2022 m. kovo 15 d.
Seimo kontrolierės pateikė Seimui 2021 m. veiklos ataskaitą
Vadovaujantis Seimo kontrolierių įstatymo 11 straipsnio 1 dalimi, Seimo kontrolieriai kasmet iki kovo 15 dienos raštu pateikia Seimui praėjusių kalendorinių metų veiklos ataskaitą.
2022 m. kovo 15 d. Seimo kontrolierės Erika Leonaitė ir Milda Vainiutė pateikė Seimui Seimo kontrolierių 2021 metų veiklos ataskaitą. Su ataskaitos tekstu galite susipažinti čia.
Kitos naujienos
2026 m. birželio 19 d.
Diskusija Seime: kol institucijos atsakinėja į smulkmeniškus kreipimusis, svarbios problemos gali likti nuošalyje
Skaityti daugiau2026 m. birželio 17 d.
Ukmergės r. savivaldybė vilkino viešuosius pirkimus, kad paslaugas toliau pirktų iš savo įmonės
Skaityti daugiau2026 m. birželio 15 d.
Seime aptartas kovos su prekyba žmonėmis stiprinimas Lietuvoje
Skaityti daugiau2026 m. birželio 11 d.
Diskusija „Augančio kreipimųsi skaičiaus poveikis viešajam administravimui“
Skaityti daugiau2026 m. gegužės 29 d.