2014 m. sausio 15 d.

Seimo kontrolierių įstaigos organizuoto fotografijų konkurso nuotraukos eksponuojamos Vilniaus centriniame pašte

Gruodžio 16 d

. Vilniaus centriniame pašte pradedama eksponuoti Seimo kontrolierių įstaigos organizuoto fotografijų konkurso „Aš – Europos Sąjungos pilietis. Aš turiu teisę į…“ nuotraukų paroda.

Fotografijų konkursas organizuotas 2013-09-05–2013-12-09, siekiant paminėti 2013-uosius Europos piliečių metus ir ES pilietybės 20-ies metų jubiliejų. Visi piliečiai, be išankstinės registracijos ir be apribojimų, buvo pakviesti pademonstruoti ir įamžinti fotonuotraukose, kaip jie suvokia savo, kaip ES piliečių, teises ir galimybes jomis naudotis kasdieniame gyvenime, o konkurso nugalėtoją taip pat rinko visuomenė, balsuodama interneto svetainėse www.delfi.lt ir www.lrski.lt.

 

Konkurso metu sulaukta daugybės įvairiausių fotografijų. Dalyviai nuotraukose vaizdavo tokias teises kaip teisė į ekologišką gamtą, mokslą ir darbą, aukščiausio lygio medicinos pagalbą, bevizį judėjimą, laimingą vaikystę, užtarnautą poilsį ir daugelį kitų. Atsiųstos nuotraukos nudžiugino dėl fotografavusiųjų kūrybinės vaizduotės ir savo teisių sampratos.

Fotografijų konkurso nugalėtoja tapo Gabrielės Taminskaitės nuotrauka, pavadinta „Visi nori ir turi teisę gyventi“, surinkusi 455 Lietuvos gyventojų balsus.

 

Susijusios naujienos