2014 m. lapkričio 8 d.

Seimo kontrolierių įstaigos darbuotojai stažavosi Suomijoje

WP 20141030 028

Seimo kontrolierių įstaigos darbuotojai 2014 m. spalio 27–31 d. viešėjo Suomijoje, kur sėmėsi patirties vykdant nacionalinę kankinimų prevenciją, aptarė, kaip efektyviau tirti skundus ir sustiprinti administracinius gebėjimus.

Lankydamiesi Suomijos Parlamento ombudsmeno įstaigoje, Seimo kontrolierių įstaigos vyriausiasis patarėjas Martynas Vasiliauskas, Seimo kontrolieriaus patarėjos Rita Janušauskienė ir Lina Mališauskaitė, Žmogaus teisių biuro patarėja Kristina Brazevič ir Žmogaus teisių biuro vyriausioji specialistė Milda Balčiūnaitė susitiko su Suomijos Parlamento ombudsmenu Petri Jaaskelainen, kuris taip pat pristatė Suomijos Parlamento ombudsmeno įstaigos veiklą.

Suomijos Parlamento ombudsmeno įstaigos organizuotas studijų vizitas buvo ne tik įdomus, bet ir labai naudingas, nes tai buvo puiki proga Seimo kontrolierių įstaigos darbuotojams susipažinti su Parlamento ombudsmeno ir Teisingumo kanclerio darbu, pasidalyti gerąją patirtimi.

Naudinga buvo ir tai, kad lankantis Suomijoje  turima patirtimi dalijosi Latvijos Parlamento ombudsmenas bei jo vadovaujamos įstaigos darbuotojai.

„Susipažinus su Suomijos Parlamento ombudsmeno institucija ir Latvijos Parlamento ombudsmeno institucija bei jų darbuotojais, atsirado galimybė ne tik plėtoti draugiškus tarpusavio santykius, bet ir kartu spręsti kylančias problemas“, – po vizito kalbėjo Seimo kontrolierių įstaigos darbuotojai.

 

 

Susijusios naujienos