2023 m. sausio 3 d.

Atsižvelgusi į Seimo kontrolierės Erikos Leonaitės rekomendacijas Aplinkos ministerija gerins informacijos teikimą žiniasklaidos priemonėms

Seimo kontrolierė Erika Leonaitė gavo internetinio portalo delfi.lt žurnalisto skundą dėl Aplinkos ministerijos atsakingų darbuotojų veiksmų, kurie nepateikė atsakymų į klausimus apie STT antikorupcinio vertinimo išvadas statybų srityje. Po Seimo kontrolierės tarpininkavimo Aplinkos ministerijoje imtasi veiksmų, kad ateityje informacija būtų teikiama laiku ir teisės aktų nustatyta tvarka.

Įvertinusi skunde nurodytas aplinkybes Seimo kontrolierė priėmė sprendimą tarpininkauti sprendžiant problemą ir su rekomendacijomis kreipėsi į Aplinkos ministeriją. Aplinkos ministerija reagavo į Seimo kontrolierės rekomendacijas ir informavo, kad Aplinkos ministerijos darbuotojams, atsakingiems už informacijos teikimą žiniasklaidos priemonių atstovams, buvo priminti Visuomenės informavimo įstatyme įtvirtinti informacijos teikimo žurnalistams terminai ir tvarka. Siekiant gerinti asmenų aptarnavimo kokybę, ministerijoje planuojama suorganizuoti seminarą „Administracinių sprendimų priėmimas ir informacijos (ne) teikimas. Dažniausiai pasitaikančios klaidos ir praktiniai patarimai“, skirtą visiems Aplinkos ministerijos darbuotojams.

Susijusios naujienos