Naujienos

Kretingos rajono savivaldybėje lankysis Seimo kontrolierius Raimondas Šukys

2017 m. birželio 16 d.

Raimondas ŠukysSeimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų liepos 3 d. Seimo kontrolierius lankysis Kretingos rajono savivaldybėje, kur susitiks su savivaldybės meru Juozu Mažeika, vicemerais, savivaldybės administracijos direktoriumi Virginijumi Domarku, direktoriaus pavaduotojais, padalinių vadovais ir kitais savivaldybės pareigūnais, priims iš anksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus.

Susitikime planuojama aptarti aktualias problemas dėl viešojo administravimo paslaugų kokybės, pareigūnų biurokratizmo ar piktnaudžiavimo. Taip pat ketinama aptarti nagrinėjamus skundus dėl galimai pažeistų žmogaus teisių į gerą viešąjį administravimą bei problemas, susijusias su Kretingos rajono savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų pareigūnų veikla, paaiškinti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslus, pristatyti Seimo kontrolierių vykdomą nacionalinę kankinimų prevenciją bei Seimo kontrolierių įstaigos - Nacionalinės žmogaus teisių institucijos, veiklos perspektyvas.

Lankydamasis Kretingos rajono savivaldybėje, Seimo kontrolierius R. Šukys taip pat priims iš anksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus. Gyventojų priėmimas vyks 2017 m. liepos 3 d. nuo 13 val. Kretingos rajono savivaldybės administracijos patalpose Savanorių g. 29A, Kretingoje. Gyventojai registruojami nemokamu Seimo kontrolierių įstaigos telefonu 8 800 22100.

10.00 - 11.00 Seimo kontrolieriaus Raimondo Šukio susitikimas su Kretingos rajono savivaldybės meru Juozu Mažeika, administracijos direktoriumi Virginijumi Domarku ir kitais savivaldybės vadovais.

11.00 - 12.00 Susitikimas su Kretingos rajono savivaldybės administracijos padalinių vadovais ir kitais savivaldybės institucijų pareigūnais.

13.00 - 16.00 Seimo kontrolierius R. Šukys priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus, Kretingos rajono savivaldybės administracijos patalpose.

Seimo kontrolierių veiklos tikslas – ginti žmogaus teises į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūrėti ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tinkamai tarnauti žmonėms.