Naujienos

Elektrėnų savivaldybėje lankysis seimo kontrolierius Raimondas Šukys

2017 m. gegužės 31 d.

Raimondas ŠukysSeimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų birželio 12 d., 10:00 val., Seimo kontrolierius lankysis Elektrėnų savivaldybėje, kur susitiks su savivaldybės meru Kęstučiu Vaitukaičiu, vicemerais, administracijos direktoriumi Virgilijumi Pruskumi, padalinių vadovais ir kitais savivaldybės bei kitų valstybinių institucijų pareigūnais.

Susitikime planuojama aptarti aktualias problemas dėl viešojo administravimo paslaugų kokybės, pareigūnų biurokratizmo ar piktnaudžiavimo. Taip pat ketinama aptarti nagrinėjamus skundus dėl galimai pažeistų žmogaus teisių į gerą viešąjį administravimą bei problemas, susijusias su Elektrėnų savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų pareigūnų veikla, paaiškinti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslus, pristatyti Seimo kontrolierių vykdomą nacionalinę kankinimų prevenciją.

Lankydamasis Elektrėnų savivaldybėje, Seimo kontrolierius R. Šukys taip pat priims iš anksto užsiregistravusius Elektrėnų savivaldybės gyventojus. Gyventojų priėmimas vyks birželio 12 d. 13 val. Elektrėnų savivaldybės administracijos patalpose. Gyventojai registruojami nemokamu Seimo kontrolierių įstaigos telefonu 8 800 22100.

10.00-11.00 Seimo kontrolieriaus Raimondo Šukio susitikimas su Elektrėnų savivaldybės meru Kęstučiu Vaitukaičiu, administracijos vadovu Virgilijumi Pruskumi ir kitais savivaldybės vadovais.

11.00-12.00 Susitikimas su Elektrėnų savivaldybės administracijos padalinių vadovais ir kitais savivaldybės institucijų pareigūnais.

13.00-16.00 Seimo kontrolierius R. Šukys priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus, Elektrėnų savivaldybės administracijos patalpose.

Seimo kontrolierių veiklos tikslas – ginti žmogaus teises į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūrėti ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tinkamai tarnauti žmonėms.