Created jtemplate joomla templates

Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių71
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių98
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė824037

Naujienos

Seimo kontrolierius Raimondas Šukys lankysis Utenoje

2015 m. gegužės 15 d.

Raimondas ŠukysSeimo kontrolierius Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų gegužės 25 d., 10:00 val., Seimo kontrolierius lankysis Utenos rajono savivaldybėje, kur susitiks su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, administracijos direktoriumi Jonu Slapšinsku, padalinių vadovais ir kitais savivaldybės institucijų pareigūnais.

Susitikime ketinama aptarti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslus, nagrinėjamus skundus dėl galimai pažeistų žmogaus teisių į gerą viešąjį administravimą bei problemas, susijusias su Utenos rajono administracijos ir savivaldybės įstaigų pareigūnų veikla.

Lankydamasis Utenoje, Seimo kontrolierius R.Šukys taip pat priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus. Gyventojų priėmimas vyks gegužės 25 d., 13 val. Registracija į susitikimą su Seimo kontrolieriumi vykdoma nemokamu Seimo kontrolierių įstaigos telefonu 8 800 22100.

Seimo kontrolierių įstaigoje pernai iš viso buvo gauti 2849 fizinių ir juridinių asmenų pareiškimai, iš kurių 1772 registruoti kaip skundai. Seimo kontrolieriai pateikė 1796 rekomendacijas. 1352 skundai buvo susiję valstybės institucijų pareigūnų veikla, o su savivaldos institucijų – 587 skundai.

Seimo kontrolieriai gina žmogaus teisę į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūrėti, ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tinkamai tarnauti žmonėms. Seimo kontrolieriai taip pat vykdo nacionalinę kankinimų prevenciją laisvės apribojimo vietose pagal Konvencijos prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį, ar baudimą fakultatyvų protokolą.

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį