Created jtemplate joomla templates

Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių49
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių96
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė820912

Naujienos

Seimo kontrolierius su ekspertais aptarė bendradarbiavimo galimybes

2014 m. gruodžio 19 d.

 MG 3412Susitikęs su Vilniaus miesto psichologinės – pedagoginės tarnybos direktore Roma Vida Pivoriene, Seimo kontrolierius Augustinas Normantas 2014 m. gruodžio 17 dieną aptarė tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybes vykdant nacionalinę kankinimų prevenciją laisvės apribojimo vietose pagal Konvencijos prieš kankinimą ir kitokį žiaurų, nežmonišką ar žeminantį elgesį, ar baudimą fakultatyvų protokolą (OPCAT).

Gruodžio 19 dieną Seimo kontrolierius A. Normantas susitiko su Lietuvos atstovu Europos Tarybos komiteto prieš kankinimą (CPT) nariu psichiatru Vytautu Raškausku.  

Susitikime Seimo kontrolierių įstaigos Žmogaus teisių biuro patarėjai aptarė bendradarbiavimo galimybes organizuojant ekspertų mokymus. Seimo kontrolierių įstaigos atstovai su V. Raškausku taip pat kalbėjosi apie užsienio psichiatrų pritraukimo galimybes vykdant nacionalinę kankinimų prevenciją.

Seimo kontrolierių įstaigos Žmogaus teisių biuro patarėjai taip pat atsakėį eksperto klausimus dėl Seimo kontrolierių įstaigos vykdomos nacionalinės kankinimų prevencijos. 

 

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį