Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių49
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių97
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė800883

Naujienos

Seimo kontrolierius Augustino Normanto rekomendacijos padės užtikrinti efektyvesnę Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos veiklą

2018 m, rugsėjo 15 d.

Augustinas Normantas3Seimo kontrolierius Augustinas Normantas gavo Pareiškėjos skundą(4D-2018/1-352) dėl krašto apsaugos pareigūnų neteisėtų veiksmų nepagrįstai delsiant apmokėti karo prievolininko aprūpinimo išlaidas, kurias jos sūnus patyrė keliaudamas į tinkamumo kariuomenei nustatymą, organizuojamą Karinės medicinos ekspertizės komisijos.

Atsižvelgdamas į pareiškėjos skunde įvardytas aplinkybes bei siekdamas, kad būtų greičiausiai ir efektyviausiai sureaguota į Pareiškėjos skunde keliamas problemas ir imtasi veiksmingų priemonių joms išspręsti, Seimo kontrolierius kreipėsi į Krašto apsaugos ministerijos generalinį inspektorių. A. Normantas prašė atidžiai išnagrinėti Pareiškėjos skunde nurodytas aplinkybes ir teisės aktų nustatyta tvarka bei terminais pateikti Pareiškėjai motyvuotą atsakymą.

Krašto apsaugos ministerijos generalinės inspekcijos atsakyme Seimo kontrolieriui nurodoma, kad atlikus tarnybinį patikrinimą Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininko sprendimu Pareiškėjos sūnui buvo išmokėtos aprūpinimo išlaidos, tarp jų ir kelionės išlaidos. Taip pat nurodoma, kad siekiant išvengti panašių atvejų ateityje Lietuvos kariuomenės vadui yra pavesta inicijuoti teisės aktų, reglamentuojančių Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos veiklą, patikslinimą. 

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį