Struktūra ir kontaktinė informacija

Pirmoji patarėjų grupė
Antroji patarėjų grupė
Trečioji patarėjų grupė
Žmogaus teisių biuras
Bendrųjų reikalų skyrius
Išteklių valdymo skyrius
Seimo kontrolierių įstaiga
Valstybės biudžetinė įstaiga
Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre (kodas 191759894)
Erika Leonaitė
Seimo kontrolierė, Įstaigos vadovė
Jolita Miliuvienė
Seimo kontrolierė
Anželika Gaspariūnienė
Įstaigos patarėja

Pirmoji patarėjų grupė

Pirmosios patarėjų grupės nuostatai

Kreiptis žemės, teritorijų planavimo, statybos, aplinkos apsaugos, atliekų tvarkymo, nekilnojamojo turto, kadastro registro, saugus eismo, gyvūnų gerovės, kelių priežiūros ir kitais klausimais.

Vilija Burzdikienė
Grupės vadovė
Rūta Šaulė
Vyresnioji patarėja
II ir IV 13.30-15.30 val.
Sigutė Vedeckienė
Patarėja
II ir III 9-11 val.
Anželika Titovienė
Patarėja
II ir IV 14-16 val.

Antroji patarėjų grupė

Antrosios patarėjų grupės nuostatai

Kreiptis daugiabučių namų administravimo, bendrijų, vartotojų, komunalinių paslaugų (išskyrus atliekų tvarkymą), energetikos, susisiekimo, socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos, mokslo, kultūros, sporto, triukšmo ir kitais klausimais.

Rita Janušauskienė
Grupės vadovė
Audronė Blinkevičienė
Patarėja
II ir IV 9-11 val.
Rosita Daunorė
Patarėja
III ir IV 13.30 -15.30 val.
Lina Liobikienė
Patarėja
II ir IV 13.30 – 15.30 val.
Aliona Kirilova
Patarėja
II 10-12 val. ir IV 14-16 val.

Trečioji patarėjų grupė

Trečiosios patarėjų grupės nuostatai

Kreiptis bausmių vykdymo, policijos veiklos, krašto apsaugos, teisinės pagalbos, pilietybės, migracijos, civilinės saugos ir kitais klausimais.

Lina Baronaitienė
Grupės vadovė
Sandra Januškevičienė
Patarėja
II ir IV 14-16 val.
Ieva Mickuvienė
Patarėja
II ir IV 9-11 val.
Edita Gutauskienė
Patarėja
II ir IV 9-11 val.

Žmogaus teisių biuras

Vytautas Valentinavičius
Biuro vedėjas
Fausta Viktorija Osičnaitė
Vyresnioji patarėja
Goda Jurevičiūtė
Patarėja
Greta Bylaitė
Vyriausioji specialistė

Bendrųjų reikalų skyrius

Ina Sadaunykienė
Skyriaus vedėja
Asta Ivanovienė
Patarėja
Gražina Krištapavičienė
Patarėja
Vita Ulytė-Grigelevičienė
Vyriausioji specialistė
Jurgita Astrauskienė
Kalbos redaktorė
Daiva Ragauskienė
Vyresnioji specialistė
Adelė Šukienė
Vyresnioji specialistė

Išteklių valdymo skyrius

Irena Stankevič
Skyriaus vedėja
Laimutė Lubaitė
Vyriausioji finansų specialistė
Andrius Peteržikas
Informacinių sistemų administratorius
Liudas Miškinis
Vyresnysis paslaugų administratorius
Antanas Pašilis
Vairuotojas