Šiandien prisijungusiųŠiandien prisijungusių92
Vakar prisijungusiųVakar prisijungusių96
Iš viso apsilankėIš viso apsilankė770399

Trakų rajono savivaldybėje lankysis Seimo kontrolierius Raimondas Šukys

2017 m. lapkričio 17 d.

Raimondas Šukys

Seimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų lapkričio 27 d. Seimo kontrolierius lankysis Trakų rajono savivaldybėje, kur kartu su Seimo nariu Jaroslavu Narkevičiumi bei savivaldybės teritorijoje esančiose rinkimų apygardosei šrinktais Seimo nariais Jonu Liesiu ir Juozu Baubliu susitiks su savivaldybės mere Edita Rudeliene, vicemerais, savivaldybės administracijos direktoriumi Dariumi Kvedaravičiumi, direktoriaus pavaduotojais, padalinių vadovais ir kitaissavivaldybės pareigūnais, priims išanksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus.

Susitikime planuojama aptarti aktualias viešojo administravimo paslaugų kokybės, pareigūnų biurokratizmo ar piktnaudžiavimo problemas. Taip pat ketinama aptarti nagrinėjamus skundus dėl galimai pažeistų žmogaus teisių į gerą viešąjį administravimą bei klausimus, susijusius su Trakų rajono savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų pareigūnų veikla, paaiškinti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslus, pristatyti Seimo kontrolierių vykdomą nacionalinę kankinimų prevenciją bei Seimo kontrolierių įstaigos – nacionalinės žmogaus teisių institucijos – veiklos perspektyvas.

Lankydamasis Trakų rajono savivaldybėje, Seimo kontrolierius R. Šukys bei Seimo nariai Jonas Liesys, Jaroslavas Narkevičius ir Juozas Baublys taip pat priims iš anksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus. Gyventojų priėmimas vyks  lapkričio 27 d. nuo 12.30 val. Trakų rajono savivaldybės administracijos patalpose, Vytauto g. 33, Trakuose. Gyventojai registruojami nemokamu Seimo kontrolierių įstaigos telefonu 8 800 22100.

10.00 – 11.00 Seimo kontrolieriaus Raimondo Šukio bei Seimo narių Jono Liesio, Juozo Baublio ir Jaroslavo Narkevičiaus susitikimas su Trakų rajono savivaldybės mere Edita Rudeliene, administracijos direktoriumi Dariumi Kvedaravičiumi  ir kitais savivaldybės vadovais.

11.00 – 12.00 Susitikimas su Trakų rajono savivaldybės administracijos padalinių vadovais ir kitais savivaldybės institucijų pareigūnais.

12.30  –  15.00 Seimo kontrolierius R. Šukys bei Seimo nariai Jonas Liesys, Jaroslavas Narkevičius ir Juozas Baublys priims iš anksto užsiregistravusius gyventojus Trakų rajono savivaldybės administracijos patalpose.

Seimo kontrolierių veiklos tikslas – ginti žmogaus teises į gerą viešąjį administravimą, užtikrinantį žmogaus teises ir laisves, prižiūrėti ar valdžios įstaigos vykdo pareigą tinkamai tarnauti žmonėms.

Gedimino pr. 56, 01110 Vilnius
+370 706 65105 (tel.)
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Valstybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191759894

 

© Seimo kontrolierių įstaiga
Publikuojant svetainės medžiagą būtina nuoroda į šaltinį